Hem

Styrelse

Styrelsen ansvarar för föreningens organisation och för förvaltningen av föreningens angelägenheter.

Jan Johnsson, ordförande

Född 1955
Ledningsrådgivare, Hyresgästföreningen
E-post: janne@ledarkonst.se

Kristina Kamp, vice ordförande

Född 1957
Pensionsekonom på Min Pension
E-post: kristina.kamp@minpension.se

Ali Farokhian

Född 1978
Globusiness Manager, Tobii ABal B
E-post: ali.farokhian@tobii.com

Camilla Dahlin-Andersson

Född 1967
Ordförande Newstag
E-post: camilla@newstag.com

Conny Fogelström

Född 1960
Vd Chairman Konsult AB
Tel: 072-190 73 00
E-post: conny.fogelstrom@chairmankonsult.se

Jens Lanvin
Född 1970
Omvärld & Framtidsanalytiker
E-post: jens@lanvin.se

Kerstin Wallentin

Född 1964
Kommunikationschef, Systembolaget
E-post: kerstin.wallentin@systembolaget.se

Lars Nilsson

Född 1950
Avtalspensionär
E-post: lars.nilssonkonsult@gmail.com

Malin Dahlberg Markstedt

Född 1965
Manager, Rädda Barnen
E-post: mdmarkstedt@gmail.com

Publicerad: 2017-02-27

På KfS använder vi cookies för att sajten ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.