Hem

Personal

Lars Ericson

Lars Ericson, vd

Övergripande föreningsfrågor.
Telefon: 08-714 39 74
E-post: lars.e@kfstockholm.se

Charlotte Klevenstedt

Charlotte Klevenstedt, vd-assistent

Telefon: 08-714 39 67
Mobil: 0703-49 89 15
E-post: charlotte.k@kfstockholm.se

Lars Rande

Lars Rande, kontorsservice

Telefon: 08-714 39 54
Mobil: 073-672 89 04
E-post: lars.r@kfstockholm.se

Thomas Evers

Thomas Evers, chefsjurist

Mobil: 070-643 11 52
E-post: thomas.e@kfstockholm.se

Per Thunell

Per Thunell, ekonomi- och finansdirektör

Telefon: 08-714 39 65
Mobil: 070-529 60 84
E-post: per.t@kfstockholm.se

Helen Persson

Helen Persson, chef Medlemsverksamheten

Telefon: 08-714 39 75
Mobil: 070-563 04 46
E-post: helen.p@kfstockholm.se

John Backlund

John Backlund, projektledare

Sponsring och medlemserbjudanden.
Telefon: 08-714 39 73
Mobil: 070-341 55 10
E-post: john.b@kfstockholm.se

Rosie Karlsson

Rosie Karlsson, projektledare

Ger stöd till förtroendevalda och har kontaktansvar gentemot butikerna.
Telefon: 08-714 39 53
Mobil: 070-253 13 48
E-post: rosie.k@kfstockholm.se

Andreas Franzén

Andreas Franzén, projektledare - tjänstledig

Ger stöd till förtroendevalda och har kontaktansvar gentemot butikerna.
Telefon: 08-714 39 66
Mobil: 0761-45 44 25
E-post: andreas.f@kfstockholm.se

Johan Thidell

Johan Thidell, projektledare

Främst utbildning, valprocesser, seminarier, folkrörelsearbete och Fairtrade.
Telefon: 08-714 39 56
Mobil: 070-398 52 99
E-post: johan.t@kfstockholm.se

Annelie Flensburg

Annelie Flensburg, administratör

Arbetar med information och stöd till förtroendevalda.
Telefon: 08-714 39 63
Mobil: 070-341 55 42
E-post: annelie.f@kfstockholm.se

Pia Wiss

Pia Wiss, administratör

Stöd till förtroendevalda med ekonomi som specialområde.
Telefon: 08-714 39 62
Mobil: 070-341 55 33
E-post: pia.w@kfstockholm.se

Lena Aronsson

Lena Aronsson, kommunikatör

Ansvarar för KfS webbplats och arbetar med information till medlemmar och förtroendevalda.
Telefon: 08-714 39 70
Mobil: 070-341 55 38
E-post: lena.a@kfstockholm.se

Johan Stenvall

Johan Stenvall, kommunikatör

Ansvarar för sociala medier och pressfrågor.
Telefon: 08-714 39 57
Mobil: 076-845 62 57
E-post: johan.s@kfstockholm.se

Adam Bäckstrand (f.d. Svensson)

Adam Bäckstrand (f.d. Svensson), projektledare

Telefon: 08-714 39 72
Mobil: 070-341 55 31
E-post: adam.b@kfstockholm.se

Minna Hellman

Minna Hellman, hållbarhetsstrateg

Telefon: 08-714 39 59
Mobil: 070-660 05 06
E-post: minna.h@kfstockholm.se

Axel Boëthius

Axel Boëthius, hållbarhetsstrateg

Mobil: 070-551 17 50
E-post: axel.b@kfstockholm.se

Publicerad: 2017-04-12

Cookies är viktiga för att sidan ska fungera ordentligt. För att förbättra din upplevelse använder vi cookies för att komma ihåg inloggningsdetaljer och tillhandahålla säker inloggning, samla in statistik för att optimera sidans funktionalitet och leverera innehåll som är optimerat för dina intressen. Klicka på Acceptera för att acceptera cookies och gå direkt till sidan. Läs mer om cookies.