Hem

Styrelse

Styrelsen ansvarar för föreningens organisation och för förvaltningen av föreningens angelägenheter.

Jan Johnsson

Jan Johnsson, ordförande

Född 1955
Ledningsrådgivare, Hyresgästföreningen
E-post: janne@ledarkonst.se

Ali Farokhian

Ali Farokhian

Född 1978
Global Business Manager, Tobii AB
E-post: ali.farokhian@tobii.com

Conny Fogelström

Conny Fogelström

Född 1960
Vd Chairman Konsult AB
Mobil: 072-190 73 00
E-post: conny.fogelstrom@chairmankonsult.se

Helene Hellmark Knutsson

Helene Hellmark Knutsson

Född 1969
Riksdagsledamot
E-post: helene.hellmark.knutsson@riksdagen.se

Jens Lanvin

Jens Lanvin

Född 1970
Omvärld & Framtidsanalytiker
E-post: jens@lanvin.se

Kerstin Wallentin

Kerstin Wallentin

Född 1964
E-post: k.wallentin@telia.com

Kristina Kamp

Kristina Kamp, vice ordförande

Född 1957
Pensionsekonom på Min Pension
E-post: kristina.kamp@minpension.se

Lars Nilsson

Lars Nilsson

Född 1950
Avtalspensionär
E-post: lars.nilssonkonsult@gmail.com

Malin Dahlberg Markstedt

Malin Dahlberg Markstedt

Född 1965
Manager, Rädda Barnen
E-post: mdmarkstedt@gmail.com

Publicerad: 2019-05-20

Cookies är viktiga för att sidan ska fungera ordentligt. För att förbättra din upplevelse använder vi cookies för att komma ihåg inloggningsdetaljer och tillhandahålla säker inloggning, samla in statistik för att optimera sidans funktionalitet. Klicka på Acceptera för att acceptera cookies och gå direkt till sidan. Läs mer om cookies.